Genel 26 EKİM 2010 / 12:30

IP-Ses uzmanları bu kursta yetişecek

AcademyTech, 1 haftalık IP Ses Uzmanlığı eğitimi düzenliyor.

AcademyTech, 1 haftalık IP Ses Uzmanlığı eğitimi düzenliyor.


AcademyTech, IP telefonlar konusunda yaşanan uzman teknik personel ihtiyacına cevap vermek amacıyla 5 gün süren bir IP Ses Uzmanlığı eğitimi düzenliyor.

AcademyTech’in düzenlediği IP-Ses Uzmanlığı eğitimine katılanlar Cisco’nun CallManager olarak da bilinen Cisco Unified Communications Manager ve Unified Communications Contact Center Express platformlarını öğrenecekler. Bunların yanı sıra kursa katılanlar IVR/Sesli yanıt sistemlerini kurmayı, işletmedeki uygulamalar ile ses altyapısının bütünleştirilmesini (CTI – Computer Telephony Interface) öğrenecekler.

Bu konulara ek olarak eğitimde, IP tabanlı ses iletişiminde önemli olan üçüncü parti SIP sunucuları, H323 gatewayleri ve Gatekeeper kurma teknikleri de öğretilecek.

5 gün sürecek eğitimin bedeli ise 2 bin 450 TL olarak belirlendi.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun