Genel 02 TEMMUZ 2010 / 06:26

Iomega eGo ile bilgiler her yerde

Endişe etmeyin, sadece sizin götürmeyi istediğiniz her yerde.

Endişe etmeyin, sadece sizin götürmeyi istediğiniz her yerde.


Iomega yeni taşınabilir sabit sürücüsü eGo'yu piyasaya sürdü. Formatına göre değişmekle birlikte 200 bin fotoğraf, 125 bin şarkı ve 193 saat video kapasitesine sahip olan Iomega eGo, şık tasarımıyla dikkat çekiyor.

Şık tasarımının yanında Iomega Drop Guard özelliği sayesinde 130 cm yükseklikten düşse bile verileri koruyor. eGo ile birlikte verileri ve bilgisayarı korumak için bir dizi kapsamlı yazılım geliyor. EMC Retrospect Express Yedekleme yazılımı (sistem yedekleme), MacAfee, Iomega QuikProtect (dosya seviyesinde yedekleme) ve MozyHome Çevrimiçi Yedekleme hizmeti taşınabilir sabit sürücüyle birlikte geliyor.

Sadece eGo BlackBelt ve eGo Encrypt taşınabilir sabit sürücüler üzerinde bulunan Power Grip şerit düşme dayanıklılığını 210 cm yüksekliğe kadar çıkartıyor. Sadece fiziksel güvenliği önemsemeyen Iomega eGo'da tam disk donanım şifrelemesi ve şifre koruması, sürücünün ve ayrı ayrı dosyaların her zaman korumalı olduğu anlamına geliyor.

Yakut kırmızısı, gece mavisi, gümüş ve siyah olmak üzere dört farklı rengi bulunan ve 500GB'a kadar kapasiteye sahip Iomega eGo taşınabilir sabit sürücü, bağlantı için USB 2.0 kullanıyor. eGo 175 TL'den satışa sunuldu.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun