Genel 26 KASIM 2009 / 08:10

Inveon'dan ilaç şirketlerine yeni çözüm

Yazılım şirketi Inveon, Denetim Yönetim Sistemi ile gündemde.

Yazılım şirketi Inveon, Denetim Yönetim Sistemi ile gündemde.


Inveon, ilaç şirketlerindeki iç denetim süreçlerini daha etkili bir biçimde yönetmek ve daha verimli hale getirmek için "Denetim Yönetim Sistemi" adlı projesini hayata geçirdi. Bu projede Inveon, iç denetim süreçlerindeki emek yoğun ve zaman kritik çalışmaları elektronik bir biçimde takip edebilmek, böylece denetim departmanı ile diğer bölümler arasındaki işbirliğini ve etkinliği artırmak gibi hedeflere yönelik bir dizi uygulamanın hayata geçirilmesini hedefledi. Denetim Yönetim Uygulaması ile gerek mali gerekse zaman açısından katma değer yaratılmaya devam ediliyor.

Bu proje sonrasında kurulan sistem ile denetim departmanı, süreçleri detaylı bir biçimde tanımlayabiliyor, otomatik bir biçimde e-mail ile bilgilendirilen sorumlu kişiler ise denetim süreçleri ile ilgili aldıkları aksiyonları sisteme kaydediyorlar. Çözümün modüler altyapısı sayesinde, diğer sistemlerle entegrasyon kolaylıkla sağlanabiliyor.

Denetim süreçlerinin dinamik olarak güncellenebilen dosya şablonları ile pratik bir biçimde tanımlanması, süreçlerin kritik noktalarında otomatik e-mail uyarı sistemiyle kullanıcıların uyarılması, denetim departmanı tarafından süreçlerin kolaylıkla takip edilebilmesi, detaylı kategorik süreç başarı yüzdelerinin ve kullanıcı performanslarının raporlanabilmesi, süreçler ile ilgili tüm dokümanların merkezi bir yerde toplanması ve kullanıcı veritabanının var olan merkezi kullanıcı yönetimi ile entegre çalışabilmesi, Inveon tarafından sunulan çözümün faydaları arasında sayılabilir. Bu faydalar, ürünü kullanan ilaç firmalarında, sistem tabanlı çalışma prensipleri çerçevesinde katma değere dönüşüyor ve yazılım için yapılan yatırımın hızlı bir şekilde firmaya geri dönmesine olanak veriyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun