Genel 04 EKİM 2013 / 09:37

İnterpromedya'nın Genel Müdürlüğü'nü Murat Göçe devraldı

İnterpromedya’nın yeni Genel Müdürü Murat Göçe oldu.İnterpromedya Genel Müdürlüğü görevini 2006 yılından bu yana sürdüren Güldane Taşdemir başarılı çalışmaları ardından, İnterpromedya Yönetim Kurulu üyeliğine atandı. 1 Ekim 2013 tarihi itibarıyla Murat Göçe, İnterpromedya eski Genel Müdürü Güldane Taşdemir’den görevi devralarak İnterpromedya’nın yeni genel müdürü olarak görevine başladı.

İnterpromedya'nın yeni Genel Müdürü Murat Göçe,  bilişim sektörünün çeşitli alanlarında 33 yıllık deneyim sahibi. Murat Göçe 1980 yılından beri Türk bilişim sektöründe çeşitli pozisyonlarda teknik uzman ve yönetici olarak hizmet verdi. Bu süreçte kişisel bilgisayarlar, sunucu mimarileri ve internetin dünü ve bugününü birebir yaşayarak birçok önemli projede uyguladı. Yönetici olarak profesyonel yaşamına devam eden Göçe, şirketlere proje danışmanlığı, pazar araştırmaları, sistem bütünleştirme ve güvenlik çözümleri gibi konularda yardımcı oldu. Göçe, birçok uluslararası ve ulusal şirket, organizasyon ve kuruma profesyonel danışmanlık hizmetleri sağladı. Murat Göçe son olarak Kaspersky Türkiye Ofisi'nin Genel Müdürlüğü görevinden ayrıldı.

 

 
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun