Genel 09 EKİM 2010 / 09:44

İnterpromedya, fuarda hedef kitlesine ulaşıyor

İnterpromedya standı İş Dünyası Salonu B06 standında ziyaret edilebilir.

İnterpromedya standı İş Dünyası Salonu B06 standında ziyaret edilebilir.


İnterpromedya, fuarda bu yıl İş Dünyası Salonu’nda B06 standında bünyesindeki tüm grupların hizmetlerini tanıtıyor. İnterpromedya Yayın Grubu ürünlerinden BThaber gazetesi, BThaber ekleri ve E-devlet dergisinin tanıtıldığı stantta aynı zamanda BTnet.com.tr sitesinde yayınlanacak video röportajlar da gerçekleştiriliyor. Böylece yapılan bu röportajlarla fuarı ziyaret edemeyen kişiler fuar haberlerini takip etme fırsatı buluyor.

Bunlarla birlikte stantta BThaber gazetesinin iPad uygulaması ve BTnet.com.tr’nin iPhone, Blackberry ve Java uygulamaları hakkında bilgi alınabiliyor. İstenilen hedef kitlesine fuarda ulaştıklarını belirten İnterpromedya yetkilileri bu sene yeni müşterilerle tanışma fırsatı bulduklarını söylüyor. Ayrıca İnterpromedya haftalık bir yayın olan BThaber gazetesini fuarda günlük olarak çıkarıyor. Şirketin uluslararası yayını olan ICT News da stantta tanıtılan ve dağıtımı yapılan diğer ürünler arasında.

 

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun