Genel 01 AĞUSTOS 2008 / 12:35

İnternette yeni kurumsal yatırım platformu

Kurumsal video barındırma ve görsel tanıtım platformu ticarivideo.com yayına başlıyor. Web sitesi yatırım modeli ile Türkiye’de bir ilki gerçekleştiriyor.

Kurumsal video barındırma ve görsel tanıtım platformu ticarivideo.com yayına başlıyor. Web sitesi yatırım modeli ile Türkiye’de bir ilki gerçekleştiriyor.


Teknopolis Bilişim Sanayi ve Ticaret AŞ.'nin sahipliğinde oluşturulan ticarivideo.com platformunun hissedarları arasında İzmir Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği de bulunuyor. Platforma elliye yakın bireysel yatırımcı da küçük paylarla ortak olarak yatırım yapıyor. Platform bu yapısıyla Türkiye'nin internet ortamındaki ilk çok ortaklı yatırım modelini oluşturuyor. ticarivideo.com  kurumsal video barındırma ve görsel tanıtım platformu olarak tanımlanıyor. Üyeler ticari olarak kendilerini, işlerini, ürün veya hizmetlerini tanıtıyorlar. Üyeler gönderdikleri videolar ile belli sektörel kategoriler içerisinde yer alıyorlar. Sitede üyeler video’larını da sergileyebiliyorlar. Site ziyareti üyelik sistemine dayalı olarak işliyor. Ziyaretçilere, her biri farklı olanaklar sunan Platin, Altın, Gümüş ve Standart üyelik paketleri sağlıyor. Site İngilizce versiyonu ile uluslararası ziyaretçilere de hizmet veriyor. İzmir’de yapılanan ticarivideo.com sitesi dünyanın en büyük barındırma hizmeti veren şirketlerinden birisi olan Hetzner firmasının Almanya'daki merkezinden yayın yapıyor. Bilgi için: www.ticarivideo.com

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun