Genel 25 NİSAN 2012 / 09:43

İnternette hedef kitlenize doğrudan ve etkili ulaşın

İnterpromedya, şirketlerin internette doğru hedef kitlelerine ulaşmalarını sağlayacak, onlarla sürekli iletişim halinde olabilecekleri bir elektronik pazarlama hizmeti sunuyor. İnterpromedya’nın elektronik pazarlama platformu olan Postaban’ı, geleneksel pazarlama yöntemlerine alternatif olarak daha düşük maliyet ve daha hızlı bir şekilde pazarlama etkinliklerini yürütmek isteyen şirketler öncelikli olarak tercih ediyor.

Postaban, raporlama avantajıyla etkin bir pazarlama olanağı sunuyor. Gönderilen e-postaların etkinliği raporlarla ölçümlenebiliyor. Şirketler Postaban ile hem kendi veritabanlarına gönderi yapabildiği gibi, İnterpromedya veritabanını da kiralayarak hedef kitlelerine elektronik gönderi yapabiliyor.

Postaban şirketlere giden ve gitmeyen mesajlar, giden mesajların okunup okunmadığı, okuyan kişilerin listesi, bağlantı raporu ve mesajların ulaşmadığı e-posta adresleri gibi özel raporlar üretebiliyor.

Şirketler Postaban ile ürün ve hizmet tanıtımları, kampanya duyuruları, etkinlik, kongre ve fuar duyuruları, düzenli e-bülten gönderileri yapabiliyorlar.

Detaylı bilgi için www.interpromedya.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.
ETİKETLER : postaban
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun