Genel 12 OCAK 2010 / 13:03

İnternete hızlı bağlayan h@p D&R'da

smile h@p paketleri, D&R mağazalarında satışa sunuldu.

smile h@p paketleri, D&R mağazalarında satışa sunuldu.


"smile adsl" Türkiye çapında tüm D&R mağazalarında, internete hızlı bağlanmanın yeni yolu ‘smile h@p' CD'lerini satışa sundu. Smile adsl ve D&R arasında gerçekleştirilen işbirliği kapsamında çok yakında tüm D&R mağazalarında smile adsl kablosuz genişbant internet erişimi de mağaza müşterilerinin hizmetine sunulacak.

D&R Genel Müdürü Kürşat Demircioğlu, smile h@p satışlarıyla ilgili olarak şunları söyledi: "İnternete bağlanmanın en hızlı ve kolay yollarından birini mağazalarımızda sunmaktan dolayı heyecan duyuyoruz. Yaptığımız işbirliği çerçevesinde smile h@p ile müşterilerimize yepyeni bir alanda yepyeni bir hizmet daha sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz."

Açılımı 'Hızlı ADSL Paketi' olan smile h@p özel olarak D&R'larda 1,90 TL'den satışa sunuldu. Smile h@p paketinden çıkan aktivasyon koduyla smile adsl aboneliği için başvuran kullanıcılar, h@p CD'si içerisinde bulunan ücretsiz 1 yıllık internet güvenlik paketiyle de tüm tehditlerden korunabilecekler. D&R mağazalarından smile h@p paketini alanlar, internet aboneliklerini CD içerisinden çıkan aktivasyon kodunu, smile adsl'in 0212 444 33 75 numaralı hattına bildirerek ya da 5200'a ücretsiz SMS göndererek hemen başlatabiliyor. Türkiye'de alanında bir ilk olan smile h@p CD'sinde smile talk, smile vitamin, smile güvenlik ve smile gezgin hizmetleriyle ilgili bilgiler de yer alıyor.