Genel 01 MART 2010 / 07:51

İnternet kampanyaları devam ediyor

TurkNet'in 1 Mart'ta başlatacağı "Bahar Kampanyası" ile ayda 9,99 TL'ye internete bağlanabilirsiniz.

TurkNet'in 1 Mart'ta başlatacağı "Bahar Kampanyası" ile ayda 9,99 TL'ye internete bağlanabilirsiniz.


TurkNet, 1 Mart'ta başlayan "Bahar Kampanyası" kapsamında, hızlı internetin yanı sıra indirimli telefon görüşmelerine olanak tanıyor.

1 Mb 4GB kotalı veya 8 Mb'e kadar 4 GB kotalı ADSL paketlerini 12 ay boyunca ayda 9,99 TL'ye sunan TurkNet, aktivasyon ve modem dâhil tüm ücretleri de 1 yıl boyunca taksitlendirerek tasarruflu internet kullanmak isteyen abonelere yardımcı oluyor. TurkNet'in Ekonomik Telefon Hizmeti kapsamında sunduğu indirimli tarifeler sayede de TurkNet aboneleri, şehiriçi görüşmelerinde yüzde 16, şehirlerarası görüşmelerde yüzde 18, GSM aramalarında yüzde 30 ve uluslararası aramalarda ise yüzde 50'ye varan indirimler elde ediyor.

TurkNet ayrıca, telefon görüşmelerine ait çağrı bilgileri ve toplam görüşme tutarını ADSL faturasıyla birlikte gönderiyor.

Kampanya hakkında ayrıntılı bilgi almak için burayı tıklayın.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun