Genel 06 MAYIS 2009 / 11:15

İnternet girişimcileri Marmara Üniversitesi’nde buluşuyor

etohum, Marmara Üniversitesi tarafından düzenlenen Thinker & Talker Kampı’na katılıyor.

etohum, Marmara Üniversitesi tarafından düzenlenen Thinker & Talker Kampı’na katılıyor.


7 Mayıs Perşembe günü başlayacak kamp kapsamında etohum Reklamcılık Günü'nde ‘İnternet Reklamcılığı' konulu bir panel düzenleyecek. Logaritma Pazarlama/Satış Sorumlusu Ekin İlyasoğlu, Netbook Media Genel Müdürü Emre Tümer, Reklamz Şirketler Grubu İcra Komitesi Başkanı Caner Sandıkçı ve Reklam Store Kurucu Ortağı Ali Özen ‘Sanal reklamcılık' konusundaki birikim ve görüşlerini aktaracaklar.


etohum'un belirlediği ‘21 internet girişimi' arasında yer alan Ideshot.com'un kurucuları Metin Kahraman ve Harun Peşken ile Sunumax.com kurucularından Sadık Kocabaşa ise Girişimcilik Günü'nde düzenlenen İnternet Girişimciliği paneline katılacaklar.


www.etohum.com


 

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun