Genel 09 ARALIK 2010 / 09:06

İnternet girişimcileri bu kampta toplanıyor

İnternet girişimciliğinin başarılı temsilcileri 11 Aralık Etohum Ankara kampında buluşuyor.

İnternet girişimciliğinin başarılı temsilcileri 11 Aralık Etohum Ankara kampında buluşuyor.


Etohum, internet ekonomisinin başarılı girişimci ve danışmanlarını yeni ekonomiye ilgi duyan kişilerle buluşturmaya devam ediyor. Cyberpark, Etohum ve TTGV tarafından düzenlenen Etohum Ankara İnternet Girişimciliği Kampı 11 Aralık Cumartesi günü Bilkent Cyberpark’ta başlıyor.

Gelenekselleşen bu etkinlikte dijital pazarın nabzı tutulurken, sektör temsilcileri bilgi ve birikimlerini katılımcılarla paylaşacak. Toplantıda dijital pazarlama ajansı 41 – 29’un kurucu ortağı Alemşah Öztürk, internet üzerinden online pazarlama hizmetleri sunan Reklamz şirketinin kurucusu Orkun Tekin, bahisçilerinin uğrak noktası haline gelen Mackolik.com Kurucu Ortağı Erdem Yurdanur ve MYK Reklam Kurucusu, Radikal gazetesi yazarı M. Serdar Kuzuloğlu birikimlerini katılımcılarla paylaşacak.

11 Aralık 2010 Cumartesi saat 09:30’da başlayacak toplantı akşam 17:30'a kadar devam edecek. Bilkent Cyberpark’ta yapılacak etkinlik hakkında daha fazla bilgiye bu adresten erişmek mümkün.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun