Genel 13 EKİM 2010 / 08:49

İnteraktif Pazarlama Zirvesi başlıyor

Gençlerin çok şey öğreneceği zirve 18 – 19 Ekim 2010 tarihleri arasında İstanbul Modern Sanat Müzesi'nde gerçekleşecek.

Gençlerin çok şey öğreneceği zirve 18 – 19 Ekim 2010 tarihleri arasında İstanbul Modern Sanat Müzesi'nde gerçekleşecek.


İnteraktif pazarlamanın önemini ve pazarlama profesyonellerine interaktif araçlarla ilgili net ve uygulanabilir bir reçete sunmayı hedefleyen (İPZ) İnteraktif Pazarlama Zirvesi'nin bu yıl bir dijital reklam ve pazarlama bienali havasında geçmesi bekleniyor.

"Bildiğiniz pazarlama artık bildiğiniz gibi değil" sloganıyla yola çıkan zirvede dijital mecranın etkin bir pazarlama aracı olarak kullanımı, interaktif pazarlama dünyasındaki yenilikler, sektör sorunları, çözüm modelleri gibi interaktif pazarlamaya ait her konu ele alınacak. Öte yandan, deneysel ve deneyimsel bir reklam ve pazarlama sergisinin yer alacağı etkinlikte, içerikle bağlantılı olan ‘Manga Animasyon’ ve ‘Hüseyin Çağlayan’ resim sergileri de misafirlere açık olacak.

IPZ YOUTH ile gençlere sosyal medyada girişimci olma fırsatı anlatılacak

IPZ 2010’un 2. gününde söz gençlerin olacak. youtholding sponsorluğunda interaktif dünyanın en önemli kullanıcıları gençler için tasarlanan, ‘Youth’ konsepti ile bir etkinlik gerçekleşecek.

Bu etkinlikte, dijital mecradaki fırsatlar, girişimcilik ve gençlerin kariyer kaygıları ele alınacak. Sektörün en önemli oyuncularından, konuşmalarıyla sürecek zirvede; online dünyada girişimci olmak, fark yaratmak, online para kazanmak gibi konular masaya yatırılacak.