Genel 11 AĞUSTOS 2010 / 06:25

İnteraktif eğitim fuarı meraklıları bekliyor

Akare Yurtdışı Üniversite ve Dil Okulları Fuarı’na bu yıl sanal ortamdan katılmak mümkün olacak.

Akare Yurtdışı Üniversite ve Dil Okulları Fuarı’na bu yıl sanal ortamdan katılmak mümkün olacak.


Yurtdışında üniversite, master, sertifika, dil eğitimi düşünen öğrenciler için geleneksel olarak her yıl düzenlenen Akare Yurtdışı Üniversite ve Dil Okulları Fuarı organizasyonunda, bu yıl bir ilk gerçekleşecek ve fuara sanal ortamdan katılmak mümkün olacak.

24 Ağustos Salı Ankara’da ve 26 Ağustos Perşembe günü İstanbul’da düzenlenecek olan fuarı internetten takip etmek isteyen ilgililer önce www.akare.com.tr adresinden online davetiye alacak. Fuar için online davetiye talebinde bulunan ziyaretçilerin tamamı, doğrudan Akare’nin interaktif organizasyonuna yönlendirilecek. İlgililer, www.akareinteraktif.com adresinde dijital organizasyonu gezerek, stant görevlileriyle ön bilgi alma amacıyla irtibata geçebilecek.

Akare Yurtdışı Üniversite ve Dil Okulları Fuarı’na giriş ücretsiz olup, fuar her iki şehirde de saat 14:00’te başlayacak ve saat 19:00’da sona erecek.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun