Genel 22 ARALIK 2010 / 12:04

İnteraktif ajanslar bu dernekte toplanıyor

İnteraktif Ajanslar Derneği “Interact”, ajansların sorunlarına çözüm bulmak üzere kuruldu.

İnteraktif Ajanslar Derneği “Interact”, ajansların sorunlarına çözüm bulmak üzere kuruldu.


Dijital platformlarda pazarlama iletişimi hizmetleri veren interaktif ajansları bundan sonra Interact temsil edecek. İnteraktif Ajanslar Derneği “Interact” dijital ajansların sorunlarına çözüm üretmek, üyelerin kişisel ve kurumsal yeterliliklerini, sektörel standartları geliştirmek amacıyla kuruldu.

Interact, her üyesinin kişisel ve kurumsal ehliyetini artırmayı ve yeterliliğini daha da geliştirmeyi, üyeler arasında bilgi, tecrübe ve düşünce paylaşımına olanak hazırlamayı, interaktif ortamda çevrimiçi ve çevrimdışı standartları ve uygulamaları geliştirmeyi hedefliyor.

Dijital pazarlama alanında yeni eğilimlerin, olanakların, tekniklerin ve metodolojilerin araştırmalarına ön ayak olmak isteyen dernek, dijital pazarlama iletişiminin ticari ve toplumsal rolleri konusunda danışman rolünü üstlenmeyi istiyor.

İnteraktif Ajanslar Derneği’nin ilk üyeleri arasında C Section, Gri Creative, MagiClick, Mana Digital, Nexum Creative, Positive, Rabarba, Tagwondo, McCann Erickson ve Efabrika ajansları var.

İnteract ile ilgili detaylı bilgiye bu adresden ulaşabilirsiniz.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun