Genel 26 OCAK 2011 / 11:25

Intel yaratıcı fikirleri Will.I.Am'den alacak

Black Eyed Peas grubu solistlerinden Will.I.Am bundan böyle Intel’de "Yaratıcı Yeniliklerden Sorumlu Müdür" olarak çalışacak.

Nasıl yani demeyin. Black Eyed Peas grubunun solistlerinden Will.I.Am daha çok müzisyen ve yapımcı kimliği ile ön plana çıksa da, teknolojiye duyduğu ilgiyle de tanınıyor.Yaratıcı fikirlerini bundan böyle Intel çatısı altında sunacak Will.I.Am, şirkete yaratıcı yeniliklerden sorumlu yönetici olarak katıldı. Teknolojiye duyduğu yakınlığı hem kişisel hem de profesyonel yaşantısında yansıtan sanatçı Intel’e katılmasının ardından yaptığı açıklamada, “Intel’de araştırmacılar, bilgisayar programcıları ve bilim insanlarıyla çalışarak yeni iletişim, yaratım ve eğlence yolları geliştirmenin harika olacağını düşünüyorum” dedi.Will.I.Am’le eğlence ve teknolojiyi bir araya getirmeyi amaçlayan Intel’in bundan böyle ne gibi yeni teknolojiler sunacağı merak konusu. Yine de bir sanatçının teknolojiye bakış açısıyla yepyeni fikirler ortaya çıkacağı kesin.

YORUMLAR
Evren 26 OCAK 2011 / 14:07 0 0
Lady Gaga'nın polaroid'le çalışmasında daha ilginç olmuş.. Böyle bir eğilim mi başladı yoksa markalar. Daha yaratıcı ve bilinir olabilmek için; hem sanatıçının şöhreti hem de yeteneğini kullanmak..
Ahmet Usta 26 OCAK 2011 / 11:54 0 0
Kariyerime bu sıfatla devam etmek istiyorum :)
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun