Genel 19 EYLÜL 2013 / 11:12

Intel Bilişim Zirvesi'nde İnovasyon ve Girişimcilik Forumu'nda

“Intel Girişimcilikte İnovasyon Forumu”, yatırımcılarla girişimcileri ve nasıl girişimci olabileceğini öğrenmek isteyenleri bir araya getiren önemli bir platform sunacak.Dünyada ve Türkiye’de girişimciliğin gelişmesi için yoğun çaba sarf eden Intel, Bilişim Zirvesi’13 kapsamında düzenleyeceği “Intel Girişimcilikte İnovasyon Forumu”nda girişimcilik ve girişimciliğin olmazsa olmaz ilkesi inovasyonu masaya yatıracak.

Türkiye ekonomisinin daha da gelişmesi ve rekabet gücünü artırması için, ülkemizde girişimciliğin gelişmesi ve yaygınlaşması büyük önem taşıyor. Girişimciliğin gelişmesinde de hızla gelişen teknolojinin büyük katkısı ve rolü bulunuyor.

İnterpromedya'nın düzenlediği ICT Summit NOW 2013 Bilişim Zirvesinde Girişimcilikte inovasyon forumuna katılacak.  Haliç Kongre Merkezi - Tophane Salonu'nda  11:00 – 12:45 saatleri arasında gerçekleştirilecek forumun açılış konuşmasını onur konuğu olarak Türkiye İhracatçılar Meclisi Başkanı Mehmet Büyükekşi yapacak.
 İnovasyon Olmadan Girişimcilik, Girişimcilik Olmadan İnovasyon Olur mu?
Intel Türkiye Genel Müdürü Burak Aydın 'Girişimcilik mi, İnovasyon mu, İkisi de mi?' başlıklı konuşmasından sonra  İnovasyon Olmadan Girişimcilik, Girişimcilik Olmadan İnovasyon Olur mu? başlıklı paneli Intel META Bölgesi Kurumsal İlişkiler Direktörü Ferruh Gürtaş moderatörlüğünde gerçekleştirilecek. Panele TTGV Yönetim Kurulu Başkanı Cengiz Ultav, Intel Capital Türkiye, Orta Doğu ve Kuzey Afrika Bölge Direktörü Barış Aksoy, Endeavor Genel Sekreteri Didem Altop, Mynet Yönetim Kurulu ve GBA Başkanı Emre Kurttepeli, Pozitron Genel Müdürü Fatih İşbecer katılacak.
ETİKETLER : ict summit now intel
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun