Genel 24 KASIM 2010 / 11:33

Intel’den 4 şehirde 4 etkinlik

Intel Teknoloji Konferansları bilişim, finans ve telekomünikasyonun önemli oyuncularını bir araya getiriyor.

Intel Teknoloji Konferansları bilişim, finans ve telekomünikasyonun önemli oyuncularını bir araya getiriyor.


Intel’in her yıl gerçekleştirdiği Intel Kanal Konferansları, bu yıl Intel Teknoloji Konferansları adıyla gerçekleştiriliyor. Konferans, Intel’in dünya çapında 213 bin kanal program üyesinin yanı sıra bilişim, telekomünikasyon ve finans başta olmak üzere çok çeşitli sektörlerden temsilci ve profesyonellerin buluşma platformu oluyor.

4 Şehir 4 Etkinlik sloganıyla yola çıkan Intel Teknoloji Konferansları’nın ilki, “Yarının Teknolojileri ile Sınırsız Olanaklar” başlığı ve “Sınır Yok” teması ile bugün Adana’da Hilton Oteli’nde gerçekleştiriliyor. Daha sonra 30 Kasım’da Ankara Sheraton Oteli’nde, 2 Aralık’ta İstanbul Swissotel’de devam edecek konferans, 9 Aralık’ta İzmir Swissotel’de son bulacak.

Konferans katılımcıları geleceğin iş dünyasına katkı sağlayacak son yenilikleri tanıma fırsatı bulurken, bu teknolojilerle hangi olanaklara nasıl erişebileceklerini, bu olanakları kendi işlerini geliştirmek adına nasıl kullanabileceklerini ve gerek iç gerek dış pazarda konumlarını nasıl güçlendirecekleri hakkında fikir sahibi oluyor.

Katılımcılara Intel ve sponsor yetkilileri ile iş geliştirme olanağının yanı sıra Intel Teknoloji Konferansları Katılım Sertifikası veriliyor ve kendilerine özel kampanyalar, çeşitli sürpriz hediyeler ve fırsatlar da sunuluyor.

Konferansın kayıt işlemleri ise bu adresten, 0212 337 66 71 numaralı telefondan veya icc@metis-tr.com adresinden yapılabiliyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun