Genel 17 OCAK 2016 / 11:06

Instagram'a yeni özellikler geliyor

Bugün hem Android hem de iOS işletim sistemlerinde bulunan güçlü bir sosyal ağ niteliğini bulunan Instagram'a yeni özellikler ekleniyor.

Instagram arama özelliğine eklediği yeni özellikler ile artık sizi kimin geri takip ettiğini görebilme imkanı sağlıyor. Önceleri oldukça basit bir arama modulü olan Instagram yeni eklentilerle birlikte, daha foksiyonel işleve sahip oluyor. Şimdilik tüm ülkelerde kullanıma açılmayan özellik, kısa süre içerisinde herkesin kullanımına sunulacağı belirtiliyor.
 
Instagrama eklenen diğer özellikler şöyle sıralanıyor;
 
- Tanıdığınız birini aradığınızda, kişinin sizi takip edip etmediğini anında görebiliyorsunuz.
- Eğer arama yaptığınız kişiyi takip ediyorsanız, takip ettiğiniz bilgisi “following” olarak belirtiliyor.
- Arama alanında popüler kişilerin takipçi sayılarını göstermeye başlıyor ve popüler kişilerin onaylı hesaplarında artık onaylı ikonu gösteriliyor.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun