Genel 11 ŞUBAT 2010 / 14:42

İnsan kaynaklarına "Humanist" yaklaşım

Humanist, temel ve stratejik İK iş akışlarını tek bir platformda yönetebilme olanağı sunuyor.

Humanist, temel ve stratejik İK iş akışlarını tek bir platformda yönetebilme olanağı sunuyor.


1990 yılından bu yana birçok firmaya İK Yönetimi alanında hizmet veren Bilin Yazılım'ın "Humanist" adlı yazılımı, İK Yönetimi ile ilgili tüm faaliyet alanlarında, İKY Birimi personeline ve kurum çalışanlarına ortak bir platform üzerinde yardımcı olmak üzere tasarlandı.

Humanist, işe alımdan emekliliğe kadar temel ve stratejik İK iş akışlarını entegre bir şekilde tek bir platformda sorunsuz yönetebilme özelliğine sahip. "Humanist" uluslararası uygulamalara uygun global bir bakış açısı ile bütün temel ve stratejik İK süreçlerini kapsarken, aynı zamanda Türkiye'deki iş sistemleri, yerel uygulamalar ve yasal gereksinimlere uygun bir akışta ve mimaride tasarlanarak firmalar için akıllı çözümler üretiyor.

Temel olarak Humanist, İK iş süreçleri ile destekli organizasyon, özlük, personel bilgileri ve bordro üzerine kurulu baz sistem ile kuruma yarar sağlayarak başlıyor. Daha sonra kurum ihtiyaçlarına göre uyarlanma özelliğine sahip olan; İşgücü Yönetimi, Stratejik İK - Yetenek Yönetimi, Ücret Yönetimi, ve İdari Hizmetler Yönetimi modülleri devreye alınarak, tüm İK iş süreçleri arasında organik bağ kurabiliyor.