Genel 08 EKİM 2011 / 17:34

İnovatif eğitim teknolojileri Salon 2’de Mimio standında

CeBIT Bilişim Eurasia’da yer alan Bekdata Teknoloji ve DYMO-Mimio standında eğitim teknolojileri alanında inovatif çözümler ve ürünler ziyaretçilerle buluşuyor. Mimio Classroom ürünleri dünyanın dört bir yanında eğitimciler tarafından kullanılıyor. MimioClassroom ürünlerinde, MimioVote özelliği değerlendirme, puanlandırma ve kayıt tutmayı basitleştiriyor. Bir MimioVote sistemi, dayanıklı taşıma kutusunda 24 veya 32 oylama cihazı seçimi yapmanıza izin veriyor.

Tepsiye yerleştirildiklerinde oylama cihazları otomatik olarak şarj olmaya başlıyor, dolayısıyla hiçbir zaman pil değiştirme sorunuyla veya masrafıyla uğraşmak zorunda kalmıyorsunuz. MimioPad beyaz tahtanızla ders verirken sınıfta size hareket özgürlüğü sağlıyor. MimioConnect ve MimioTranning, esnek destek seçenekleri, çevrimiçi ders içeriği, tartışma forumları ve daha fazlasını sağlıyor. MimioCapture, silinebilir kalemlerle beyaz tahtaya yazılmış notları ve yapılmış çizimleri kayıt ediyor. Ürünlerle ilgili daha fazla bilgi almak için Salon 2’de C3’te.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun