Genel 14 EKİM 2010 / 14:39

İnnova yurtdışında çözüm ortaklarıyla güçleniyor

İnnova, yurtdışında işbirliklerini "Çözüm Ortakları Programı" altında topluyor.

İnnova, yurtdışında işbirliklerini "Çözüm Ortakları Programı" altında topluyor.


Dubai ofisiyle başlattığı uluslararası açılımını her geçen gün genişleten İnnova, yurtdışındaki işbirliklerini bir çatı altında topladığı "Çözüm Ortakları Programı" ile uluslararası arenada yerini sağlamlaştırıyor.

Kuruluşundan bugüne, tamamen kendi kaynaklarıyla geliştirdiği bilişim çözümlerini 19 ülkeye ihraç etmeyi başaran İnnova, önümüzdeki dönemde yurtdışındaki faaliyetlerini Çözüm Ortakları Programı'yla genişletmeyi hedefliyor. Fransa'dan Portekiz'e, Lübnan'dan Suudi Arabistan'a kadar çeşitli ülkelerde ortak faaliyet yürüttüğü bilişim firmalarıyla imzaladığı anlaşmalarla Türkiye sınırları dışında kendi çözüm ortakları ağını kuran İnnova, bu yatırımla bölgedeki faaliyetlerini güçlendirmeyi ve bölgenin ihtiyaçları doğrultusunda ürün yelpazesini geliştirmeyi hedefliyor.

"İnnova Partner Program" olarak adlandırılan bu program ile İnnova, çözüm ortaklarını Reseller, Advanced Partner, Premium Partner, Value Added Partner, Service Center şeklinde 5 kategoride isimlendiriyor. Service Center olarak adlandırılan çözüm ortakları, satış dışında özellikle satış sonrası destek hizmetlerinin yurtdışındaki kalitesini artırmak üzere konumlandırılıyor.

Son yıllarda "Kiosk İnnova" ve "PayFlex İnnova" markalarıyla yurtdışındaki faaliyetlerine hız vererek birçok başarılı projeyeye imza atan İnnova, ayrıca 500 kişiye ulaşan kadrosu ile her sektörden kurumların tüm bilgi teknolojileri ihtiyaçlarına tek elden uçta uca çözüm verebilecek bir yapıya kavuşmuş durumda.

Çözüm ortaklarının sayısı hızla artıyor

İnnova Uluslararası Çözüm Ortakları Koordinatörü Alpaslan Tomuş, konuyla ilgili basına yaptığı açıklamada çözüm ortakları vasıtasıyla gerçekleştirilen açılımla birlikte İnnova'nın Türkiye sınırları dışında da söz sahibi bir bilişim şirketi olma hedefine bir adım daha yaklaştığını vurguladı.

Tomuş, sözlerine şöyle devam etti: "Yurtdışındaki faaliyetlerimiz hızla büyüyor, çözüm ortaklarımızın sayısını her geçen gün artırıyoruz. Bugün Avrupa'dan Kafkaslar ve Ortadoğu'ya kadar uzanan geniş bir coğrafyada çok sayıda çözüm ortağına sahibiz. Bu firmalarla beraber başarılı projelere imza atıyor, ortak ihtiyaçlar ve talepler çerçevesinde yeni çözümler geliştiriyoruz. Bizim yeni pazarlara girişimizde büyük önemi olan iş ortaklarımızla bundan sonraki dönemde işbirliğimizi daha da güçlendirmeyi ve çeşitlendirmeyi hedefliyoruz. Bu vizyonla oluşturduğumuz Çözüm Ortakları Programı ile İnnova'nın yakın coğrafyadaki proje sayısının hızla artacağına ve başarılı yeni projeler ile adından söz ettirmeye devam edeceğine inanıyorum."

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun