Genel 21 TEMMUZ 2010 / 07:25

İnnova ve VMware işbirliği genişliyor

İnnova, VMware ile işbirliğini Çözüm Sağlayıcı Kurumsal İş Ortağı seviyesine taşıdı.

İnnova, VMware ile işbirliğini Çözüm Sağlayıcı Kurumsal İş Ortağı seviyesine taşıdı.


İnnova, VMware ile olan işbirliğinin kapsamını genişleterek şirketin Türkiye’deki Çözüm Sağlayıcı Kurumsal İş Ortaklarından biri oldu. İnnova, VMware ile gerçekleştirilen bu ortaklık ile verdiği hizmetlere sanal ortamlardaki yönetim çözümlerini de ekledi.

İnnova Teknoloji Çözümleri Direktörü Mehmethan Şişik; “Kaynak kullanımını etkili hale getiren sanallaştırma çözümleri, veri merkezi giderlerinin azaltılması ve bütün kaynakların tek bir yönetim sistemi ile yönetilebilecek esnekliğe kavuşturulması açısından kurumlara büyük faydalar sağlıyor. Bulut bilişim teknolojileri üzerinde yaptığımız ciddi çalışmalarla özellikle veri merkezi otomasyonu konusunda Türkiye ve bölgedeki en geniş ve en yetkin oyunculardan biri haline gelmeyi planlıyoruz” dedi.

İnnova, “kurumsal” seviyede iş ortağı konumuna yükseldiği VMWare ile kısa süre önce iş ortaklığı anlaşması imzalamıştı.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun