Genel 09 EYLÜL 2014 / 13:54

İngilizce öğrenmek daha eğlenceli

LinguaLeo, ilginç İngilizce gramer kuralları ve sözcüklerle dolu Evernote LinguaLeo Notebook’u yarattı. Evernote ve LinguaLeo işbirliğiyle ortaya çıkan defterde herkes için faydalı ve etkili ilginç dilbilgisi ve kelime kuralları bulunuyor.Düzensiz fiilleri, İngilizce zamanların çekim kurallarını ve birden fazla anlamı olan kelimelerin kullanımını öğrenip hatırlamanın artık çok kolay olduğu defterdeki tüm materyaller, anında erişebileceğiniz pratik bir formatta sunuluyor. Tüm dersler profesyonel dilbilimciler tarafından dikkatle seçildi ve ücretsiz olarak ulaşılan defter her hafta güncelleniyor.

Evernote Avrupa Genel Müdürü Cristina Riesen, Evernote olarak İngilizce öğrenmek isteyenler için LinguaLeo ile gerçekleştirdikleri işbirliğinden duydukları memnuniyeti belirtirken, LinguaLeo ile yabancı dil öğrenmek isteyenlerin artık Evernote aracılığı ile kelime dağarcığı oluşturabileceklerini, gramer bilgilerini kontrol edebileceklerini ve ihtiyaç duydukları anda pratiklerini geliştirebileceklerini söyledi. LinguaLeo Türkiye Sorumlusu Neşen Yücel konuyla ilgili yaptığı açıklamada, Evernote ve LinguaLeo kullanıcılarının Türkiye’de aynı profile sahip olduklarını ve bu profilin İngilizce bilgilerini geliştirmek isteyen üretici ve profesyonel gençlerden oluştuğunu söyledi. Yücel, yeni işbirliği çerçevesinde hazırladıkları bu ilginç İngilizce dil derslerini Evernote kullanıcılarına en uygun formatta sunduklarını sözlerine ekledi.
ETİKETLER : LinguaLeo
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun