Genel 04 KASIM 2008 / 15:28

Index, Brocade’in iş ortakları ailesine katılıyor

Brocade, Index Bilgisayar’ın iş ortakları ailesine katıldığını duyurdu.

Brocade, Index Bilgisayar’ın iş ortakları ailesine katıldığını duyurdu.


Brocade, iş ortaklarına, satış ve pazarlama enstrümanlarının, eğitim ve hizmetleriyle birlikte, Brocade SAN ve BT altyapı çözümlerini satmak için destek sağlıyor. Brocade EMEA Satış Müdürü Barbara Spicek, anlaşma ilgili şunları söyledi: ”Index, Türkiye’de önemli bir konuma sahip bir dağıtıcı. Geniş bir yelpazede hizmet ve teknik uzmanlığa sahip. Index Bilgisayar ile işbirliği kurarak, Brocade Türkiye’deki müşterilerine kapsamlı bir SAN altyapı çözümleri sağlayabilecek ve son nesil veri merkezi teknolojilerinin benimsenmesinin genel işletme etkinliğini nasıl arttırabileceğine dair bilincin artırılmasına yardımcı olabilecektir”
Index Bilgisayar Satış Müdürü Cenk Kantar ise, ”Index’in satış, dağıtım ve lojistik gücü Brocade’in Türkiye’deki varlığına büyük bir değer katacak. Ayrıca Brocade’in SAN ürünleri ve teknik bilgisi Türk BT piyasasının depolama sektörünü olumlu bir şekilde etkileyecek. Bu ortak çalışmadan iki tarafın da olumlu şekilde yararlanacağına kesinlikle inanıyoruz” diye konuştu.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun