Genel 20 TEMMUZ 2009 / 13:12

İNCELEME: Telefon gibi telefon isteyenlere Nokia 6700

Gelişmiş çokluortam özellikleriyle Nokia 6700 classic, tüketiciyle buluştu.

Gelişmiş çokluortam özellikleriyle Nokia 6700 classic, tüketiciyle buluştu.


Nokia, bir önceki modelin bütün özelliklerini bir adım ileriye taşıyarak Nokia 6700 classic modelini piyasaya sundu. 5 megapiksel kamera, Nokia Maps destekli GPS navigasyonu ve 3N teknolojisi sayesinde yüksek hızlı veri erişimi ile birlikte geliyor. Bu sayede kullanıcılar için görüntü ve video paylaşımı her zamankinden daha hızlı ve kolay oluyor. 5 megapiksel kamerası ve Carl Zeiss merceğiyle çekilen fotoğraflar kaliteli ve basılabilir nitelikte oluyor. Bununla birlikte 3N’nin sağladığı hızlı bağlantı sayesinde Nokia 6700 classic ile fotoğraf, video ve dosya paylaşımı sağlayan Share on Ovi, çeşitli uygulama ve araçların indirilebildiği Ovi Store, GPS ile desteklenen haritalarla navigasyon olanağı sağlayan Nokia Maps ve e-posta ve anında mesajlaşma gibi Ovi servisleri daha etkili kullanılabiliyor.


Nokia 6700 tasarımı


Nokia’nın en başarılı ürünlerinden Nokia 6300 ile aynı tasarım DNA’sını paylaşan Nokia 6700 classic pürüzsüz yüzeyler, zengin malzemeler ve itinayla işlenmiş parçalarının yanı sıra tamamen metal bir klavye ve kusursuz bir kaplama sunuyor. Geniş ekranı, ergonomik tuş takımı ve kullanımı kolay menüsüyle dikkat çeken Nokia 6700 classic organik kıvrımlara ve şık bir tasarıma sahip.


Nokia classic 6700 özellikleri


Nokia 6700 classic günümüzün yoğun temposunda ihtiyaç duyulan işlevselliği ve kullanıcı deneyimini bir araya getiriyor. Tek parçalı tasarımıyla göz okşayan Nokia 6700 classic son derece kaliteli malzemelerden üretiliyor ve günümüz kullanıcılarına birçok modern özellik sunuyor. Nokia 6700 classic son derece orantılı, tarz sahibi, ama hepsinden önemlisi, ayrıntılarına büyük özen gösterilmiş bir cep telefonu. Nokia 6700 classic’in tavsiye edilen tüketici satış fiyatı ise 679 TL.