Genel 20 NİSAN 2009 / 12:49

Imation’dan geri dönüşümlü kartuşlar

Imation Avrupa, ürün yelpazesine geri dönüşümlü maddelerden ürettiği kartuşları ekledi.

Imation Avrupa, ürün yelpazesine geri dönüşümlü maddelerden ürettiği kartuşları ekledi.


Imation, lazer yazıcı ve faks cihazı kartuşlarını HP, Canon, Lexmark, Brother, IBM, Panasonic, Kyocera ve Samsung markalarıyla uyumlu olarak üretiyor. Kullanılmış kartuş ve yeni parçaların karışımında üretilen kartuşlar, orijinal spesifikasyonlara uyarak üretiliyor. Kullanılmış kartuş ve yeni parçaların karışımında üretilen kartuşlar, orijinal spesifikasyonlara uyarak üretiliyor.


Kartuşlarda yeni drum, yeni toner ve geri dönüşümlü plastik dış kaplama bulunuyor. Geri dönüşümlü kartuşlar, ASTM, STMC ve ISO/IEC 19752 test standartlarına uygun olarak üretiliyor. Imation kartuşları, ISO 14001- ve 9001- sertifikalı üretim merkezlerinde OEM ve Imation Earthwise standartlarına uygun olarak üretiliyor.


Imation Kartuş Ürün Müdürü Patrick Bertschat, "Kartuşlarımızda geri dönüşümlü parçalar kullandığımız için üretim maliyeti sıfırdan üretilen bir ürüne oranla daha az. Bu şekilde kullanıcılarımıza kaliteden ödün vermeden yüzde 25-30 arası daha az maliyetli kartuşlar sunabiliyoruz" diyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun