Genel 29 TEMMUZ 2010 / 14:02

İlk yardımı cebinizden alın

Anadolu Sağlık Merkezi, 'Mobil İlkyardım Uygulaması'nı hayata geçirdi.

Anadolu Sağlık Merkezi, 'Mobil İlkyardım Uygulaması'nı hayata geçirdi.


Anadolu Sağlık Merkezi uzmanları tarafından hazırlanan “Mobil İlkyardım Uygulaması”nı iPhone kullanıcıları ücretsiz olarak indirebiliyor.

Uygulamanın içeriğinde; ilkyardımın temel ilkeleri ve temel yaşam belirtilerinin yanı sıra bayılmalar, böcek sokmaları, solunum yolu tıkanıkları, kırıklar, göze, kulağa ve buruna yabancı cisim kaçması, kanama, yaralanma, havale, zehirlenme, yanıklar ve donmalar, sıcak çarpmalarında ilk yardım konularında ayrıntılı bilgiler yer alıyor.

Uygulamanın menüsü ise ilk yardım bilgisi gerektiren acil durumlarda bilgiye hızlı ulaşımı sağlayacak şekilde hazırlanmış. Anlaşılır bir dil kullanılarak oluşturulan menü açıklayıcı görsellerle de destekleniyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun