Genel 09 EYLÜL 2009 / 13:41

İlk 3 boyutlu sergi

ExpoPolis, ilk 3 boyutlu sergi merkezin açılışını duyurdu. Avant-garde teknoloji çözümlerini kullanan sanal yapı, bugünün modern çağıyla bir uyum içerisinde olmayı hedefliyor.

ExpoPolis, ilk 3 boyutlu sergi merkezin açılışını duyurdu. Avant-garde teknoloji çözümlerini kullanan sanal yapı, bugünün modern çağıyla bir uyum içerisinde olmayı hedefliyor.


ExpoPolis bu ilk 3 boyutlu sanal sergi merkezini özellikle uluslararası şirketler, kurum ve kuruluşlar için tasarlamış.Platform, etkinleşme ve bilgi depolamayı teşvik etmeyi amaçlıyor, bu hizmetler şirketlerin web sitelerine, yüklenilmiş ve arşivlenmiş çevrimiçi belgelere doğrudan erişim, kartvizit alışverişi, video tanıtım ve sosyal ağ siteleri ve sohbet odalarına erişim olanağı sağlıyor.

Özel ve Esnek hizmet Mevcut olan hizmetler katılımcıların ihtiyaçlarına göre özelleştirilebiliyor; örneğin, katılımcıların sergilerinin tasarımını, boyutunu ve yerini seçme imkanları var. Katılımcı firmalar, isteklerine göre, tek bir stand seçebilirler veya geniş bir ortaklık kurabilirler.

Gerçek dünya için 3 boyutlu çözümler B2B VE B2C hizmetleri için tasarlanmış olan bu 3 boyutlu teknoloji, BT ile ilgili hiç bir ön bilgi gerektirmiyor. Platformda aynı zamanda 2 boyutlu arabirimi ile kullanımı kolaylaştıran ve herkesin erişebileceği format da mevcut.

Maliyet, Zaman ve Enerji tasarrufu Her şey Internet üzerinden organize edildiği için, katılımcılar ve ziyaretçiler sanal olarak buluşuyorlar yani artık dünyanın öbür ucunda yer alan bir kongreyi, fuarı ziyaret etmek için ofisi terk etmeye gerek yok. Bu nedenle, şirketler teknik ve lojistik sınırlamalardan kurtulmuş olup, zamandan tasarruf ediyor, enerji kaybını sınırlamış oluyorlar. Aynı zamanda bu vesileyle ziyaretçiler katılımcılarla ilerde yüz yüze görüşmeyi planlamadan önce ilk bir temas kurma imkanı buluyor. Şirketler geleneksel bir fuar için yaptıkları yatırımlarını fuar sona ermesine rağmen, sanal olarak halen var olduğu için, yatırımlarını halen kapitalize edebiliyor bu durumda.

Fütüristik tasarımSekiz alanı olan ve her birinin farklı sektörlere adanmış olan bu yapının özelliği sınırsız ticari gösterilere ev sahipliği yapabilmesidir. Yuvarlak olan ve zaman ile beraber gelişen bu sanal yapı, aynı zamanda hoş bir estetiğe sahip.

http://expopolis.com/

 

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun