Genel 08 EKİM 2011 / 12:31

İletişimde uçtan uca çözümler

KomTek İletişim, Fortel ürünleri ile CeBIT Bilişim Eurasia Fuarı’nda yer alıyor.Telekomünikasyon sektöründe faaliyet gösteren şirket, yüzde 100 sermayeli bir teknoloji şirketi. Şirket bu alanda sistemler ve ürünler geliştirirken, aynı zamanda bunları tasarlıyor, yurtdışındaki iş ortaklıklarına üretimini yaptırıyor. Şirketin standında, Fortel IP santralleri, analog santraller, IP telefonlar, analog telefonlar, kayıt çözümleri, GSM ürünleri, interkom ürünleri yer alıyor. İletişim alanında değişen ihtiyaçlara yönelik kapsamlı çözümler sunduklarını belirten şirket yetkilileri, CeBIT Bilişim Eurasia Fuarı’nın potansiyelinden son derece memnun olduklarını da belirtiyor.

Şirketin iletişim odaklı farklı çözümleri hakkında daha fazla bilgi için 3. Salon D51’de bulunan şirket standını ziyaret edebilirsiniz.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun