Genel 01 EKİM 2012 / 10:28

İletişimde sürekliliğin sırrı Akfa Bilgi Sistemleri'nde

İletişimde sürekliliğin sırrı Akfa Bilgi Sistemleri'nde

Her sektörde, her ölçekte şirket için kurumsal iletişim ve karar alma süreçlerini hızlandıran Akfa Bilgi Sistemleri, alanında küresel uzmanlığa sahip çözüm ortaklarıyla büyüyor. Akfa Holding bünyesinde yer alan Akfa Bilgi Sistemleri, geniş bir müşteri yelpazesine video ve ses çözümleri üretiyor. Şirket, bunlara ek olarak uçtan uca tümleşik iletişim (unified communication) deneyimini en yüksek kalitede sunuyor.

Sloganıyla kendini "Sesli ve görüntülü iletişimde çözüm ortağınız" olarak tanımlayan Akfa Bilgi Sistemleri, bu alanda dünyanın önde gelen şirketlerinin Türkiye'deki tek dağıtıcılığını üstleniyor ve tüm bunlarla yakın bir işbirliği içinde.

Video konferans sistemleri ve kayıt, kontrol yazılım çözümleri bulunan Lifesize, analog, IP, kablosuz ses konferans sistemleri ve profesyonel ses sistemleri ile entegre çözümler üreten ClearOne, kablosuz sistemler üzerinde uzman Revolabs, video konferans odaları için özel tasarım mobilya ve aksesuarları üreten ve dünyada bu alanda söz sahibi olan VFI ve Phoneix Audio gibi alanlarında uzman firmaların değişik yelpazedeki ürünleriyle her türlü ses ve video konferans ihtiyaçları iş ortaklarıyla karşılanıyor.

Şirketin sunduğu bir önemli avantaj da, müşterilerine bu çözümleri farklı süreler için kiralama imkanı vermesi.

Zamandan tasarruf ve maliyet avantajı sunuyor

Akfa Bilgi Sistemleri’nin bu kapsamlı çözümleri yurtiçi ve yurtdışında ofisi bulunan gerek özel şirketlerde gerekse kamuya ait kuruluşlar, finans, sigorta, eğitim, sağlık, üretim, lojistik, hizmet, enerji gibi belli başlı sektörler için farklı avantajları beraberinde getiriyor.

Bunların başında ise zaman geliyor. Şirket toplantılarına katılım için gereken ulaşım ve konaklama maliyetlerinden kurtulmak da cabası.

Kurumsal verimliliğin artmasını hedefleyen Akfa Bilgi Sistemleri Çözümleri, kurumların en değerli ve aynı zamanda en pahalı bileşeni olan insan kaynağının ve zamanın verimli kullanılmasını, toplantıların ve iletişimin gerçek anlamda bir düzene girmesini, bunların sonucunda da karlılıklarının artmasını sağlıyor.

Karar alma hızı, tasarruf ve kurumsal bütünlük işte bu yapıda buluşuyor. Yüz yüze iletişimin gücü en efektif yöntemle hayata geçiriliyor.

Akfa Bilgi Sistemleri’nin bir amacı da sektörün bilinçlenmesi. Bu süreçte ekonomik ömrü uzun olan, mevcut sistemlerle entegre olduğu gibi, yeni teknolojilere de açık olan ürün ve çözümleri sektöre kazandırmayı hedefliyor.

Bu felsefede öncelik, kurum kaynaklarını en makul maliyetle, en yüksek faydaya dönüştürebilmek.

Detaylı bilgiyi www.akfabilsis.com adresinde bulabilirsiniz.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun