Genel 23 ŞUBAT 2010 / 09:59

IFS, Hakan Plastik'e çözüm üretiyor

Hakan Plastik, IFS ERP projesiyle iş süreçlerini verimli hale getiriyor.

Hakan Plastik, IFS ERP projesiyle iş süreçlerini verimli hale getiriyor.


IFS müşterilerinin arasına, Hakan Plastik de katıldı. Böylelikle IFS'in müşteri sayısı 100'ü buldu. 13 kişilik Hakan Plastik ekibi, gerçekleştirdiği araştırmalar ve titiz değerlendirmeler sonucunda sunduğu önemli avantajlar nedeniyle IFS'yi tercih etti.

Hakan Plastik, bu yıl hayata geçirilmesi planlanan "Magic" adını verdiği proje kapsamında; Çerkezköy Üretim Tesisi ile birlikte aynı anda yurtiçi ve dışı 10 farklı Bölge Müdürlüğü'nde tutulan stokun çevrim hızının 6'dan 9'a çıkarılmasını, müşteri sipariş çevrim zamanının ise yüzde 20 kısaltılmasını amaçlıyor. Türkiye'ye özgü çek senet takibi, satış müşterisi bağlantı modülü ve bordro gibi yerel muhasebe işlemlerini bütünleşmiş biçimde sunan IFS ile iş süreçlerinde sağlayacağı kapsamlı iyileştirmeler sayesinde, kurumsal çevikliğini ve büyüme hızını artırmayı hedefliyor.

IFS müşterilerinin iyi bir iş ortağı olarak, onlarla birlikte büyümeyi, güçlenmeyi hedefliyor. IFS son olarak IBM ile birlikte gerçekleştirdiği Akıllı Şirket Günleri ile sektörlerinin önde gelen kuruluşların iş yapış yöntemlerini ve rekabet karşısında temel yaklaşımlarını paylaşıyor. İlki Bursa'da gerçekleşen 16 Mart tarihinde İstanbul'da ikincisi düzenlenecek olan etkinliklerin İzmir ve Eskişehir gibi kentlerde de sürdürülmesi planlanıyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun