Genel 19 ŞUBAT 2010 / 10:37

IE8 futbol ateşini körüklüyor

Internet Explorer 8, futbolun üç büyüklerinin taraftarlarına futbol heyecanı yaşatacak.

Internet Explorer 8, futbolun üç büyüklerinin taraftarlarına futbol heyecanı yaşatacak.


Microsoft, web tarayıcısı Internet Explorer 8 ile Galatasaray, Fenerbahçe ve Beşiktaş futbol takımlarının taraftarlarına kesintisiz futbol heyecanı yaşatmaya hazırlanıyor. Microsoft Türkiye iş ortakları Mackolik ve Sporx tarafından geliştirilen Internet Explorer 8 Taraftar Paketi ile Internet Explorer 8 üç büyüklerin taraftarları için haber ve bilgi kaynağı haline gelecek.

Futbolseverler, sporx.com ve mackolik.com web adreslerinden bilgisayara yüklenen IE8 Taraftar Paketi yazılımı sayesinde kendi takımlarıyla ilgili bütün gelişmeleri kaçırmadan izleyebilecekler. Bu yazılımla taraftarlar, futbol heyecanını daha yoğun yaşayabilmek için Internet Explorer 8'i istedikleri gibi özelleştirebiliyor, kendi renklerini ve logolarını IE8'e ekleyebiliyor.

Microsoft'tan gelen bilgiye göre, pilot çalışma niteliğinde başlatılan projeye talep gelmesi halinde uygulama diğer takım taraftarları için de hayata geçirilecek.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun