Genel 03 EKİM 2011 / 09:16

ICT Summit Eurasia Bilişim Zirvesi 2011 Başlıyor

ICT Summit Eurasia Bilişim Zirvesi 2011 Başlıyor

Açılış gününde Y kuşağının şifrelerini Michael McQueen, ekonomik tetikçi John Perkins izleyiciler için özel konuşmalarını gerçekleştirecek. Akşam ise “ICT Summit Eurasia Awards ‘11” ile bölgenin en önemli projeleri ödüllendirilecek.Bilişim Zirvesi ’11, Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım, Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış, Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu Başkanı Dr. Tayfun Acarer ve İstanbul Ticaret Odası Başkan Yardımcısı Dursun Topçu’nun konuşmalarıyla açılıyor. Ayrıca İnterpromedya Genel Müdürü Güldane Taşdemir, Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkanı Serpil Timuray, ATOS Türkiye CEO’su Orhan Akbulut ve Dijital Türkiye Platformu Başkanı Faruk Eczacıbaşı da Zirve’nin açılış gününde konuşmacı oluyor.

Açılış konuşmalarının ardından dünyayı sarsan kitaplarıyla ünlenen ekonomik tetikçi yazar ve aktivist John Perkins deneyimlerini ve öngörülerini aktarırken, Y kuşağının değişen iş hayatında nasıl etkileri olduğunu Michael McQueen anlatıyor.

Türkiye’nin önde gelen STK’larının bir araya geldiği “Dijital Türkiye Platformu: Geleceğin Dijital Türkiye’sinde Sınırlar Nasıl Kalkar?” paneliyle ICT Summit Eurasia Awards’a geçiliyor. “ATOS ile Hoşgeldiniz Partisi” günü sonlandırıyor. Bilişim Zirvesi ’11 ile ilgili tüm detaylar gün boyunca canlı yayınlar, röportajlar ve özel haberlerle BTnet.com.tr’de olacak.

Bilişim Zirvesi'nde ilk gün programına http://www.bilisimzirvesi.com.tr/11/acilis-ozel-programi adresinden ulaşabilirsiniz. Canlı yayın için http://www.btnet.com.tr/35653-ict-summit-eurasia-bilisim-zirvesi-11den-gun-boyu-canli-yayin.html adresini kullanabilirsiniz.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun