Genel 29 OCAK 2009 / 09:01

IBM ve BNP Paribas'dan inovasyon ortaklığı

IBM ile uluslararası finans kuruluşu BNP Paribas, toplam 318 milyon Euro değerinde bir anlaşma imzaladı.

IBM ile uluslararası finans kuruluşu BNP Paribas, toplam 318 milyon Euro değerinde bir anlaşma imzaladı.


6 yıl geçerli olacak anlaşma, BNP Paribas’a bağlı olan Banca Nazionale del Lavoro'nun (BNL) tüm BT altyapısı operasyonlarının desteklenmesini ve yönetilmesini kapsıyor. Sözleşme ile, BNL'nin bireysel bankacılık alanındaki küreselleşme sürecinin daha iyi yönetilmesi ve tasarruf hedefleniyor.


 


IBM, küresel liderlik, teknolojik inovasyon ve bankacılık çözümleri gibi konularda BNP Paribas Grubu’na bilgi desteği verecek. Grupla yakın işbirliği içerisinde çalışarak, geleceğe yönelik iş girişimlerini ve küresel hedeflerini destekleyecek. BNP'nin bazı BT operasyonlarını birleştirecek, ve müşterilerine yüksek kaliteli hizmet sunmasına yardımcı olacak.


 


 

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun