Genel 02 EYLÜL 2009 / 14:12

Huzurlarınızda Nokia Booklet 3G

Şimdi yarın derken Nokia, Booklet 3G'yi duyurdu.

Şimdi yarın derken Nokia, Booklet 3G'yi duyurdu.


Nokia, Booklet 3G olarak anılan mini dizüstü bilgisayarını bu sabah tanıttı. Atom işlemcili ve 10.1 inç’lik ekrana sahip ürün, 3G bütünleşik ve SIM kart desteğiyle ilgi çekeceğe benziyor. Özellikle dizüstü bilgisayarlarda olmayan Windows 7 sürümüyle gelen ürün, Ovi Maps'le A-GPS uygulamasını bütünleştiriyor. HDMI çıkış, 12 saatlik batarya ömrü, Bluetooth ve Wi-Fi ise bilgisayarın diğer özellikleri. Aynı zamanda 2 cm’lik sofistike gövdesiyle ufacık dizüstü bilgisayar arayanlara hitap eden Nooklet 3G,  Nokia hayranlarını çok mutlu ediyor.

Ürünün fiyat ve piyasaya sürülüş tarihi konusunda henüz bir açıklama söz konusu değil. Ama yakın zamanda bu konuda şirketten açıklama bekleniyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun