Genel 07 EYLÜL 2012 / 15:55

Huawei'den Anni Lai Bilişim Zirvesi için Türkiye’ye Geliyor

Huawei’nin Küresel Telekom Bulut Bilişim İş Geliştirme Lideri Anni Lai, 11-13 Eylül 2012 tarihleri arasında düzenlenecek olan Bilişim Zirvesi için Türkiye’ye geliyor. 

Huawei’nin bulut bilişim alanındaki çözümlerini anlatmak üzere Türkiye’ye gelecek olan Lai, Bilişim Zirvesi kapsamında düzenlenecek olan ‘Telekomda Sonraki Adım’ konferansında telekom operatörlerinin bulut bilişim çağında kârlılık için uygulamaları gereken stratejileri aktaracağı bir sunum yapacak.

Anni Lai, günümüzde operatörlerin karşı karşıya olduğu sorunlara ve bulut bilişimin sunduğu fırsatlara, “Günümüzde telekom operatörleri gelirlerinde ciddi düşüşlerle karşı karşıyalar. Müşteri beklentileri giderek yükselirken rekabet alanı daha da genişliyor, endüstrinin sınırları belirsizleşiyor. Fakat bilgi ve iletişim teknolojileri ile bulut bilişim alanındaki gelişmeler telekom operatörleri için yepyeni fırsatlar sunuyor” sözleriyle dikkat çekiyor.

Detaylar için bilisimzirvesi.com.tr adresini kullanabilirsiniz.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun