Genel 13 EYLÜL 2010 / 07:57

Huawei de Bilişim Zirvesi'nde

Huawei Türkiye Pazarlama Direktörü Tufan Ünal, 5 Ekim'de konuşmacı olarak yer alacak.

Huawei Türkiye Pazarlama Direktörü Tufan Ünal, 5 Ekim'de konuşmacı olarak yer alacak.


Yeni nesil telekomünikasyon ap çözümleri üzerine çalışan Huawei, 4-5 Ekim tarihleri arasında Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı'nda gerçekleşecek olan Bilişim Zirvesi'nde yerini alacak.

Huawei Türkiye Pazarlama Direktörü Tufan Ünal, 5 Ekim Salı günü gerçekleşecek olan Telekom oturumlarında "İş ve Teknoloji" bölümünde konuşmacı olarak yer alacak.

Ünal, "Büyüyen pazarlarda telekomünikasyon çözümleri" başlıklı sunumda, hızla büyüyen telekomünikasyon sektöründe operatörler için fırsatlar, stratejiler ve başarı kriterleri ile ilgili görülerini aktaracak.

Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı Anadolu Oditoryumu'nda gerçekleşecek olan oturum ile ilgili detaylı bilgiye http://www.bilisimzirvesi.com.tr/10/telekom.html adresinden ulaşabilirsiniz.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun