Genel 06 EKİM 2011 / 12:40

Huawei’den CeBIT’e hem yenilik hem bedava internet

CeBIT'te bedava internet Huawei’den

CeBIT Bilişim Eurasia 2011’in iletişim sponsoru olan Huawei, iş dünyasını yenilikçi çözümlerle tanıştıracağı fuarda ziyaretçilerine kurumsal iş çözümleri ürün yelpazesini tanıtacak ve herkese kablosuz internet hizmeti sağlayacak. Fuarda kurumsal iş çözümleri ile özellikle finans, eğitim, ulaşım ve enerji sektörlerine yönelik; kurumsal ağ altyapısı, iletişim teknolojileri, veri merkezi ve bulut bilişim alanlarındaki yeni ürün ve çözümler sergilenecek.

Telekom ağlarında, cihazlarda ve bulut bilişimde uçtan uca çözüm sunan şirket, kurumsal iş çözümleri pazarına yönelik olarak geliştirdiği IP, UC ve IT teknolojilerini tanıtacağı fuarda; e-eğitim, e-sağlık ve uzaktan bankacılık işlemleri alanlarında da müşterilerinin işine değer katacak çözümlerini tanıtacak. ‘Bulut’ alanındaki tecrübesiyle; banka, okul, hastane ve holding gibi her türlü işletme için gelecek nesil veri merkezlerini inşa edebilen Huawei, geliştirdiği video konferans çözümleri ile küresel iş dünyasında da mesafeleri ortadan kaldırmayı hedefliyor.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun