Genel 19 MAYIS 2010 / 13:00

HTC Wildfire ile irtibatı koparmayın

HTC'nin yeni Android modeli Wildfire ile sosyal ağlardan kopmanıza imkan yok.

HTC'nin yeni Android modeli Wildfire ile sosyal ağlardan kopmanıza imkan yok.


Akıllı telefon üreticisi HTC Corporation, en popüler sosyal ağları bir araya getiren HTC Sense tabanlı yeni Android telefonu Wildfire'ı tanıttı. HTC Wildfire, HTC Sense arayüzü ile kişileri merkeze alıyor ve sizin için en önemli kişilerle bağlantıda kalmanızı sağlıyor.

HTC'nin Friend Stream uygulaması Facebook, Twitter ve Flickr gibi sosyal ağların içeriğini organize bir güncelleme akışı ile kullanıcılara sunuyor. HTC Wildfire, adres defterinizdeki her bir kişiyle ilgili, son konuşma zamanı, SMS'ler, e-postalar ve sosyal ağ güncellemeleri gibi yakın zamanlı iletişim bilgileri de adres defterinizde bir arada gösteriyor. Bir arkadaşınız sizi aradığında HTC Caller ID onun Facebook profil fotoğrafı ve son güncellemesi ile birlikte eğer yaklaşıyorsa doğum gününe dair bir hatırlatma da veriyor.

Telefonun 3,2 inç dokunmatik ekranı sayesinde Flickr'da fotoğraf görüntülemek ve paylaşmak, internette dolaşmak da mümkün. 5 megapiksel otomatik odaklı kamera ve LED flaş ile özel anlarınızı ölümsüzleştirmek ve 3.5 milim ses portu ve microSD kart girişi ile sevdiğiniz şarkıları hep yanınızda taşıyabiliyorsunuz.

HTC Wildfire, 2010 yılı üçüncü çeyreğinden itibaren Avrupa ve Asya pazarlarında satışa sunulacak.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun