Genel 26 MAYIS 2010 / 09:22

HTC Tattoo Türkiye'de

Vodafone Cep Merkezleri'nde satışa sunulan HTC Tattoo'ya ayda 39 TL'den başlayan fiyatlarla sahip olmak mümkün.

Vodafone Cep Merkezleri'nde satışa sunulan HTC Tattoo'ya ayda 39 TL'den başlayan fiyatlarla sahip olmak mümkün.


Android tabanlı yeni telefon HTC Tattoo Türkiye'de Vodafone tarafından düzenlenen özel bir kampanyayla kullanıcıların beğenisine sunuldu. HTC'nin Android işletim sistemi üzerinde çalışan 3G özelliğine sahip modeli HTC Tattoo, "Yeni Nesil Cep Telefonu Kampanyası" kapsamında 1GB'lık Cepnet paketlerinden birine 12,18 veya 24 ay taahhüt veren abonelere ücretsiz olarak veriliyor. Vodafone Cep Merkezleri'nde satışa sunulan HTC Tattoo'ya; internet bağlantıları ile birlikte 39 TL'den başlayan fiyatlarla sahip olunabiliyor.

HTC Tattoo, küçük ölçüleri ile elinize ve cebinize rahatlıkla sığıyor. Şık tasarımı ve telefonun tüm açılardan kişiselleştirilebilmesi özelliği ile HTC Tattoo kullanıcılara kendi kişiliklerini yansıtma olanağı tanıyor. Cihaz, telefonun daha kolay ve daha doğal çalışmasını sağlayan kullanıcı merkezli HTC Sense arayüzü ile birlikte geliyor.

HTC Tattoo, Google'ın Google Maps, Google arama, Google Mail gibi yenilikçi mobil servisleriyle birlikte geliyor. Cihazın özellikleri arasında push e-mail ile e-postalara kolay erişim, 3.2 megapiksel sabit odaklı kamera, 3.5 mm stereo kulaklık girişi ve genişletilebilir microSD hafıza gibi özellikler de bulunuyor.

Vodafone Yeni Nesil Cep Telefonu kampanyası kapsamında HTC Tattoo ile birlikte, bulunulan bölgede en yakından en uzağa adres ve telefon bilgisini veren ve haritada göstererek konumlandırma imkânı sunan lokasyon bazlı bilgi servisi "Etrafımda Ne Var" yüklü SD kart hediye ediliyor. Aboneler ayrıca 2 ay boyunca cep posta servisi ve isme özel mail adresi kullanabiliyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun