Genel 17 KASIM 2009 / 14:03

HTC'den beş yeni model

HTC Aralık ayında beş yeni modelini piyasaya sunacak.

HTC Aralık ayında beş yeni modelini piyasaya sunacak.


HTC Aralık ayında Windows Mobile ve Android işletim sistemleri üzerinde çalışan yeni modelerini piyasaya sunmaya hazırlanıyor. HTC’nin Türkiye’de pazara sunacağı ürünler; yeni Android modelleri Hero ve Tattoo ile Windows Mobile cihazları HD2, Touch2 ve Diamond2 Windows 6.5 sürümü olarak sıralanıyor.

HTC’nin ilk Windows telefonu HD2, hızlı tepki verebilen dokunmatik ekranıyla kendi alanında öncü bir ürün. İnce tasarımlı HTC HD2, web siteleri, Microsoft Office dosyaları, PDF belgeler ve resimleri tek bir dokunuşla kolayca görüntülemeye, büyütmeye ya da yeniden boyutlandırabilmeye olanak tanıyor. Yüksek çözünürlüklü 4.3 inç 'kapasitif' dokunmatik ekranı ve kişileri merkez alan 'Sense' teknolojisine sahip cihaz, Windows Mobile 6.5 yazılımının sağladığı mesajlaşma, internet taraması gibi özellikleri sunuyor. Microsoft Exchange ile senkronize olabilen HD2, çoklu e-posta hesap yönetimi ve kontrolü yapılabilmesine de olanak tanıyor.HTC Hero, teflon kaplaması, küçük ölçüleri ve hafifliğiyle ilgi uyandırıyor. 3.2 inç HVGA ekrana sahip telefon, internet, çokluortam ve diğer içerikler için özel olarak geliştirilmiş durumda. Ayrıca; GPS, sayısal pusula, ağırlık sensörü, 3.5 mm stereo kulaklık çıkışı, 5 megapiksel otomatik odaklı kamera ve genişletilebilir MicroSD hafıza gibi özellikleri bir arada sunuyor.

Telefonunuz sizi yansıtsın

HTC’nin Android tabanlı telefonu HTC Tattoo, gelişmiş kişilselleştirme özellikleri sunuyor.  Kullanıcılara kendi telefon kapaklarını tasarlayabilme olanağı sunan ürünün yedi farklı masaüstü seçeneği söz konusu. Sesli arama, e-posta, mesajlar, metinler, fotoğraflar ve statü güncellemeleri gibi iletişim yolarını ve uygulamaları tek bir pencerede gösteren Tattoo, kullanıcıların kendileri için önemli olan kişilerle sürekli bağlantıda olmasını sağlıyor. Cihazın özellikleri arasında 3.2 megapiksel otomatik odaklı kamera, 3.5 mm stereo kulaklık girişi ve genişletilebilir microSD hafıza gibi özellikler de bulunuyor. HTC Tattoo, Google’ın arama, Google Maps, Google Mail ve takvim gibi mobil servisleriyle birlikte geliyor.

HTC Touch2 ise yeni Windows Phone yazılımıyla kullanıcıların arkadaşları ve ağ ortamına sürekli bağlı kalmalarını sağlıyor. Windows 6.5 üzerinde çalışan ve çok sayıda uygulamaya kolaylıkla erişip bu uygulamaları telefona indirme olanağı sunan Windows Marketplace ile My Phone gibi yeni Windows Phone hizmetlerine sahip olan HTC Touch2, ele rahatça oturan küçük tasarıma sahip. Cihaz; hava durumu güncellemeleri ve popüler uygulamalara hızlı ve dokunmatik erişim sağlayan TouchFLO arayüzü, Google Maps for Mobile, YouTube, güçlü mesajlaşma ve internet tarama gibi daha pek çok özellik sunuyor.

Türkiye’de Vodafone tarafından sunulan HTC Diamond2 ise Windows 6.5 işletim sistemine yükseltilmiş sürümüyle kullanıcılarla buluşuyor. Touch Diamond2, kullanıcılara iletişim ve mobil internet deneyimini kişiselleştirme olanağı tanıyor. 13,7 mm. kalınlığındaki cihazın 3,2 inç yüksek çözünürlüklü VGA geniş ekrana sahip. Cihazın özellikleri arasında daha uzun pil ömrü, daha hızlı işlemci, 5 megapiksel otomatik odaklı kamera, genişletilebilir hafıza, ağırlık sensörü ve ortam ışık sensörü ve FM radyo da bulunuyor. TouchFLO 3d teknolojisiyle kişiler, mesajlaşma, e-posta, fotoğraflar, müzik ve hava durumuna hızlı ve kolay biçimde erişme olanağı sunan ürün, 'HTC Push Internet' teknolojisi ile web sitelerinin daha hızlı indirilmesini ve gösterilmesini sağlıyor.Bilgi için: www.htc.com

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun