Genel 29 EKİM 2008 / 07:23

HTC, Android G1 satışlarından umutlu

HTC yıl sonuna kadar 600.000 G1 satmayı hedefliyor.

HTC yıl sonuna kadar 600.000 G1 satmayı hedefliyor.


HTC CEO'su Peter Chou şirketinin Apple ve BlackBerry’nin üreticisi Research In Motion’ın da yer aldığı pazardaki konumunu yükselteceğine emin. Chou, ürünlerini geliştirmek için büyük çaba sarfettiklerini ve sonucunda pragmatik ve üretici ürünler sunduklarını söylüyor. HTC CEO'su, Amerikalı kullanıcıların G1’e özellikle klavyesinden dolayı büyük ilgi göstereceğini düşünüyor.


Yaklaşık 10 milyon dolarlık bir harcama ve 3 yıl süren geliştirme çalışmaları sonunda HTC, Google-markalı ilk telefonu T-Mobile ortaklığıyla geçen hafta başında piyasaya sunmuştu. Uzmanlar HTC’nin açıkladığı rakama ulaşabilmesi için G1’in potansiyel iPhone alıcılarını ele geçirmesi gerekeceğini düşünüyorlar.


 


 

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun