Genel 12 KASIM 2012 / 17:05

HP ve Universal 'müzik' çatısı altında buluştu

HP’nin Universal Music işbirliğiyle Windows 8 uyumlu bilgisayarları için geliştirdiği müzik hizmeti ünlü Amerikalı rock grubu No Doubt’ın Paris’te verdiği çok özel bir konserle kullanıcılara duyuruldu. 

"HP Connected Music" adındaki hizmet, kullanıcıların dünyanın en popüler ses sanatçılarının yer aldığı Universal Music’in portföyü sayesinde hayranı olduğu sanatçıların konserlerine katılma fırsatına sahip olacak. Ayrıca pek çok farklı etkinlik, deneyim ve VIP gezilerden de yaralanabilecek olan kullanıcılar, HP Connected Music başlat programı üzerinden, kendilerine özel HP Müzik Ödülleri Paketleri’ne kolayca erişim sağlayabilecekler:

Özel HP Etkinlikleri: Universal Music sanatçılarının canlı konser gösterimlerine erişim.

Müzik Deneyimleri: Sanatçılarla birebir tanışma imkanı, kayıt stüdyosu gezileri, ünlülerle yemek yeme gibi başka türlü elde edilemeyecek ayrıcalıklar.

VIP Paketi Gezileri: Gezi ve konaklama dahil olmak üzere, ünlü sanatçılarla tanışma imkanı.

Kullanıcılar, HP Connected Music web yayın akışı ile, Universal Music’in kataloğuna 90 gün boyunca ücretsiz erişim sağlayacaklar. Yeni Windows 8 HP Spectre ve HP Envy kişisel bilgisayar kullanıcıları ise, yine 90 gün süreyle, mp3 formatında ayda 10 şarkıyı da ayrıca ücretsiz olarak indirebilecekler.

Daha verimli eğlence içeriği

Konuyla ilgili konuşan HP Türkiye Kişisel Sistemler ve Baskı Grubu Ülke Müdürü Ertuğ Ayık, kullanıcıların kişisel bilgisayarlarında kaliteli eğlence içeriğine sahip olmak istediklerini belirtirken, şirket olarak bu uygulamayı hayata geçirerek  kullanıcılara bu imkânı sunmak istediklerini dile getirdi.

Ortaklığa değinen Universal Music Group Küresel İş Geliştirme Direktörü Oliver Robert-Murphy, ortaklıkla birlikte hedef kitlelere daha verimli bir müşteri deneyimi sağlayacaklarını ifade etti.

Konuyla ilgili daha detaylı bilgiye bu adres üzerinden ulaşabilirsiniz.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun