Genel 15 TEMMUZ 2010 / 09:44

HP ve Avaya işbirliğine gidiyor

İki şirket işletmelere gelişmiş birleşik iletişim çözümleri sunmak için güçlerini birleştiriyor.

İki şirket işletmelere gelişmiş birleşik iletişim çözümleri sunmak için güçlerini birleştiriyor.


Şirket iletişim sistemleri alanında faaliyet gösteren Avaya ve teknoloji şirketi HP güçlerini birleştiriyor. Yapılan anlaşmanın detayları kamuoyuna açıklandı.

Üç yıllık bir stratejik anlaşma dâhilinde, şirketler Avaya Birleşik İletişim ve Çağrı Merkezleri ürünlerinin belli unsurlarını HP Birleşik İletişim ve İşbirliği Hizmetleri portföyüne (UC&C) ekleyecekler. Bu çözümün satış ve teslimatı HP tarafından gerçekleştirilecek.

İki şirketin ortaklığında birleşik iletişim çözümlerinde öne çıkan yenilikler arasında HP'nin, HP UC&C Yaşam Döngüsü Hizmetleri'nin bir parçası olarak, Avaya Aura Unified Communications mimarisini ve uygulamalarını, Avaya Çağrı Merkezi uygulamalarını, Avaya'nın müşteri uygulamalarını ve telefon setlerini sunması yer alıyor.

Ayrıca birden çok sağlayıcılı ortamlara sahip kurumlar, birleşik iletişim uygulamalarının ve altyapılarının mevcut operasyonlarını Avaya Aura için sunulan HP Yönetim Hizmeti ile dış kaynak olarak gerçekleştirebilecekler. Bunların yanı sıra sağlık ve finans hizmetleri sektörlerindeki müşteriler kendilerine özgü iş ihtiyaçlarını karşılamak üzere özel olarak tasarlanmış dikey çözümlere erişebilecekler.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun