Genel 30 ARALIK 2009 / 14:04

HP'nin gizli ürünü kazayla stoklara girdi

HP de baktı ki olan olmuş, kendi de arkasından atladı.

HP de baktı ki olan olmuş, kendi de arkasından atladı.


Şirketlerin henüz duyurusunu yapmadıkları ürünlerin iş ortakları ve dağıtıcılar tarafından duyurulmasına dair kazalardan en sonuncusu HP'nin başına geldi. HP'nin henüz resmi olarak duyurmadığı ve Intel'in yeni Atom N450 işlemcisini kullanan HP Mini N210 modeli eCost adlı bir internet alışveriş sitesinde fiyatıyla birlikte sipariş listesine düşünce, HP de olan oldu diyip ürünü kendi sitesinde tüm destek dokümanları ve sürücüleriyle listelemeye başladı.

Aslında hayatın her alanında halihazırda bitmiş ürünlerin pazarlama endişesiyle piyasaya geç sürülmesi sıkça yaşanan bir durum. Böyle güzel kazaların devam etmesi dileğiyle.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun