Genel 19 AĞUSTOS 2010 / 08:03

HP'nin eski CEO’sunu internet tarayıcısı ele verdi

HP'nin eski CEO’sunun internet tarayıcı geçmişi Jodie Fisher ile ilişkilerini iyice ortaya çıkardı.

HP'nin eski CEO’sunun internet tarayıcı geçmişi Jodie Fisher ile ilişkilerini iyice ortaya çıkardı.


Google’ın CEO’su Eric Schmidt’in birkaç gün önce dediği gibi, internette tarama yaptığınız her şey bir gün canınızı sıkabilir ve daha kötüsü size karşı kullanılabilir. HP'nin artık eski CEO’su olan Mark Hurd'ün cinsel taciz suçlamaları sebebiyle istifa etmesinden sonra konu üzerinde araştırma yapan yetkililer, Jodie Fisher ile Hurd’in gerçekten de kişisel bir ilişkisi olduğunu ispatladı. Hem de internet tarayıcı geçmişi üzerinden.

Hurd’ün internet tarama geçmişinin araştırılmasıyla net olarak cinsel taciz denmese de, Hurd'ün Fisher ile kişisel bir ilişki yaşadığı ortaya çıktı. Haberlere göre araştırmaya katılan bir isim, Hurd’ün Google’da Fisher’ın açık saçık görüntülerden oluşan kliplerini izlediğini iddia ediyor.

Wall Street Journal'ın konu hakkındaki ayrıntılı haberini bu adreste okuyabilirsiniz.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun