Genel 05 OCAK 2010 / 09:44

HP ile daha fazla inovasyon

HP, yeni entegrasyon hizmetleriyle şirketlerin inovasyona ayırdığı kaynakları artırmayı hedefliyor.

HP, yeni entegrasyon hizmetleriyle şirketlerin inovasyona ayırdığı kaynakları artırmayı hedefliyor.


HP, şirketlerin yeni iş uygulamalarını yaygınlaştırmasında çözüm odaklı teknoloji entegrasyonu için bütünsel yaklaşımını tanıttı. Şirketlerin yeni teknoloji uygulamalarına geçişteki zaman kaybını ve maliyetleri azaltmak için geliştirilen entegrasyon çözümleri, teknoloji yatırımlarının geri dönüşünü stratejik yönetim gücüyle hızlandırıyor. Kurumsal operasyonların daha hızlı ve düşük riskle gerçekleştirilmesini sağlayarak, verimliliği artırıyor.

HP Entegrasyon Hizmetleri, 10 yeni çözümü ile en çok karşılaşılan sektörel ve teknoloji tabanlı entegrasyon sorunlarına çözüm getiriyor. Entegrasyon çözümleri; veri transferi, yeniden konumlandırma, bölge planlaması ve proje yönetimi gibi konuları kapsıyor.

Yeni çözümler, HP'nin en ideal iş uygulamaları yaklaşımını destekleyerek, yüksek standartta ve iş gereksinimleri en uygun çözümleri sunabiliyor. Sonuç olarak HP uzmanları teknoloji kurulumlarında daha hızlı davranırken, risk ve maliyetleri de hafifletiyor. Yüksek standartlara sahip bu yeni çözümler, müşteri ihtiyaçları farklılaşsa da en doğru yaklaşımla hizmet vermesine imkan tanıyor. Bunun sonucunda HP uzmanları hızlı, düşük maliyetli ve düşük riskli teknolojileri hayata geçiriyorlar.

Gartner Analistleri'nden Ron Silliman konuya ilişkin olarak, "Organizasyonlar uygulamaların kurum içinde yaygınlaştırılması ve entegrasyonu konusunda taktiksel bir yaklaşım sergilemeye eğilimliler. Daha stratejik ve çözüm odaklı bir yaklaşımı benimsemek, kurumları, BT ekosistemlerinin işletilmesinde ve BT kaynaklarının optimize edilmesi konusunda bir adım ileri taşıyacaktır" diyor.

HP Veri Merkezi Hizmetleri As Başkanı Ellen Breen'in konu hakkındaki düşünceleri de şöyle: "Artan sayıdaki transfer, konsolidasyon, sanallaştırma ve taşıma projeleri ile başa çıkmak için teknoloji kaynakları, yönetim entegrasyon ihtiyaçlarına ayrılmış durumda. HP Entegrasyon Hizmetleri'nin çözüm odaklı yapısı, giderek karmaşıklaşan entegrasyon yönetimindeki yükü hafifleterek, BT yöneticilerinin kendi iş konularına ve inovasyona daha fazla vakit ayırabilmesine imkan sağlıyor."

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun