Genel 12 KASIM 2010 / 07:07

HP'den yeni yıla özel kırmızı HP Mini 210

HP Mini 210, yalnızca minikliğiyle değil birbirinden farklı renk seçenekleriyle de dikkat çekiyor.

HP Mini 210, yalnızca minikliğiyle değil birbirinden farklı renk seçenekleriyle de dikkat çekiyor.


Yaklaşan yeni yılı kırmızı HP Mini 210 netbooklarla karşılamak mümkün. Minik bir çanta büyüklüğündeki HP Mini 210, rengi kadar pratikliği ve sadeliği ile de dikkat çekiyor. Kırmızı yerine farklı renk alternatifi tercih etmek isteyenler ise kömür, parlak, okyanus mavisi, kızıl ve lavanta gibi renklerden bir Mini 210’a sahip olabilirler.

İnce ve hafif olma özellikleri ile ön plana çıkan HP Mini 210, kabartmalı geometrik bir tasarıma sahip. Geniş bir ekrana ve HD görüntüleme özelliğine sahip HP Mini 210, kullanıcılarına yüksek tanımlı video ve dijital ses seçenekleri sunuyor.

Harici bir Blu-ray DVD sürücüsü ile gelen yeni netbook, çoklu hareket algılamalı dokunmatik yüzeyi ve aralıklı tuş tasarımına sahip ‘chiclet’ klavyeye sahip. Mobil hayatlara hitap eden HP Mini 210, yaklaşık 330 dolardan alıcı bulacak.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun