Genel 29 TEMMUZ 2009 / 08:44

HP'den son teknoloji: HP iPAQ Data Messenger

HP iPAQ Data Messenger, kablosuz bağlantı teknolojisi ve entegre GPS’i ile verilerinizin denetimini size veriyor.

HP iPAQ Data Messenger, kablosuz bağlantı teknolojisi ve entegre GPS’i ile verilerinizin denetimini size veriyor.


HP iPAQ Data Messenger'ın kayarak açılan QWERTY klavyesi yazı yazmayı, büyük ekranıysa okumayı kolaylaştırarak mesajlaşmada ve mobil internet kullanımında kolaylık sunmayı amaçlıyor. HP iPAQ Data Messenger'da dokunmatik ekran da bulunuyor. Tek elle kullanılabilen GPS özelliği, 3G bağlantı olanağı ve Wi-Fi bağlantı özelliğine de sahip HP iPAQ Data Messenger'da 3 MP kamera bulunuyor.


Windows Mobile 6.1 Professional işletim sistemi ile çalışan HP iPAQ Data Messenger'da gelecek randevularınızı ve görevlerinizi doğrudan giriş ekranında görmenizi, sık kullanılan yazılımlarınızı kısayol yapmanızı sağlayan ve başka birçok işleve sahip güçlü bir eklenti olan SBSH Facade yazılımı da bulunuyor. Ürünün son kullanıcı fiyatı ise 499 $ + KDV.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun