Genel 04 EKİM 2013 / 12:59

HP'den SAP HANA çözümleri

HP Hizmet Olarak SAP HANA Çözümleri, kurumların doğru iş kararlarını alabilmesi için gereken gerçek zamanlı Büyük Veri anlamlandırma teknolojilerini sağlıyor


 

Yeni çözüm aynı zamanda HP Taşıma Fabrikası SAP HANA desteği ile birinci sınıf veri taşıma hizmeti sunuyor. Bu taşıma hizmetleri HP’nin kurumların kritik iş verilerini SAP HANA platformu üzerinde taşımak üzere plan yapmasına, taşımasına, taşıma işlemini doğrulamasına ve güvenliğini sağlamasına izin veriyor. Tüm taşıma hizmetleri SAP sertifikalı yöntemlerle yürütülüyor ve SAP sistemlerini dünya çapında başarıyla tasarlamak, kurmak, entegre etmek ve çalıştırmak için HP’nin sahip olduğu global sertifikalarla doğrulanıyor. Yeni çözüm, özel sanal bulut veya yönetilen özel bulut modeli seçenekleriyle sunulan HP Yönetilen bulut ortamlarında çalışıyor. HP bunun için kurumsal veri merkezlerinde şirketlere özel BT kaynakları ayırıyor. Hizmet olarak BT çözümü BAP sertifikalı HP AppSystem SAP HANA üzerinde kullanılıyor.

Kurumların farklı ihtiyaçlarını karşılayabilmek için tasarlanmış HP Taşıma Fabrikası SAP HANA, HP Uygulama Hizmetleri SAP Çözümleri, HP Kurumsal Bulut Hizmetleri SAP Çözümleri, HP Uygulama Yönetimi Hizmetleri SAP Çözümleri gibi ürünler de bulunuyor.

SAP Veritabanı ve Teknoloji Çözümleri Kıdemli Başkan Yardımcısı Eric Johnson, HP’nin yeni hizmetini şöyle tanımlıyor: “SAP olarak ortak müşterilerimizin iş zorluklarını aşmaya ve teknoloji ihtiyacını karşılamaya kendini adamış bulunuyoruz. Stratejik iş ortağımız HP ile birlikte kurumların işlerini en iyi şekilde yürütmeleri için gereken entegre çözümleri sağlıyoruz. Bu çözüm, SAP’nin doğrudan veya HP gibi değerli iş ortakları aracılığıyla, kurumlara kritik iş süreçleri için uçtan uca yönetilen bulut hizmetleri sunmak amacıyla geliştirdiği HANA Kurumsal Bulut stratejisinin bir parçasını oluşturuyor. HP Hizmet Olarak SAP HANA Çözümleri, şirketlerimizin müşterilerin beklentilerini sürekli olarak aşıp inovasyonu minimum aksama ile hızlandırmaktaki değerli ve benzersiz katkılarını gösteren mükemmel bir örnek oluşturuyor.”

HP Kurumsal Uygulama Hizmetleri Başkan Yardımcısı Jules Beck "HP ve SAP inovasyonda işbirliği yaparak, şirketlere gerçek zamanlı bilgi sunuyor ve böylece hizmet çıtasını yükselterek kurumlara daha fazla imkan sunuyor" diyerek, kurumların rekabet gücünü müşterileri ve rakiplerinden gerçek zamanlı olarak haberdar olabilmelerine  bağlı olduğunu ifade etti.
ETİKETLER : hp SAP HANA
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun